Студія Ірини Кепканової.
Дизайн штор та текстиля.

Студія Ірини Кепканової.
Дизайн штор та текстиля.

Створюємо інтер'єр, де раніше
були просто стіни та меблі.
Штори, текстиль, дизайн.
Студія Ірини Кепканової.

Штори, текстиль, дизайн.
Студія Ірини Кепканової.

Використовуємо колір і сучасні тканини,
щоб створити ваш особистий інтер'єр.

Ми думаємо, що тканини перетворюють звичайний будинок в Ваш - затишний і особливий.

Шиємо штори, подушки, покривала, підбираємо килими, шпалери і кольори, щоб ви впізнали в них себе. І щоб вам сподобалось.

ОФОРМЛЯЄМО ІНТЕР'ЄРИ

Ірина Кепканова

Власниця студії


Я з 18 років працюю з текстилем, кольором і дизайном. Розбираюся в матеріалах і по шматочку тканини уявляю, як вона буде виглядати в інтер’єрі. Я спілкуюсь, впізнаю клієнтів. Мені подобається вгадувати їх бажання, навіть коли самі вони не впевнені, чого хочуть. Текстиль – мій спосіб показати людям, які вони красиві.

Привозимо Тканини 217 брендів
з Європи і Америки

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Знайомимось
01
Знайомимось
Поспілкуємося, щоб дізнатися про ваш стиль життя та ідеї. Приїдемо подивитись на інтер'єр в світлий час доби, запам'ятаємо відтінки і фактури. Поцікавимось, які кольори та малюнки вам подобаються, і чого б не хотілося. Сплануємо бюджет.
Затверджуємо дизайн
02
Затверджуємо дизайн
На кілька днів підемо у творчість та інженерію. Пошукаємо ідеї, підберемо зразки тканин і карнизів. Зробимо ескізи і презентацію - покажемо, як тканини виглядають в інтер'єрі. Разом оберемо найкращий варіант.
Розраховуємо бюджет
03
Розраховуємо бюджет
Порахуємо, скільки буде коштувати пошити і повісити штори, включимо ціну карнизів. Пояснимо, де і за що ви платите, підкажемо, на чому заощадити. Запропонуємо кілька варіантів бюджету.
Шиємо і оформляємо в інтер'єрі
04
Шиємо і оформляємо в інтер'єрі
Зідзвонимось і привезем готові вироби, коли скажете. Повісимо штори, розкажемо, як за ними доглядати. Драбини, праски і пароочищувачі візьмемо з собою. Все зробимо акуратно, за собою приберемо. Переробляти не доведеться.

Залиште номер телефону - ми познайомимось і обговоримо ваш проект

Обговорити проект