5 модних кольорів у текстилі 2017 року


Текстиль та предмети декору перетворюють будинок, а разом і з ним і його власників. Ми не чекаємо змін, а створюємо їх разом зі своїми замовниками.

Мабуть, вам знайоме відчуття, коли вдягаєш нову сукню і трохи запізнюєшся на зустріч. Одяг, як і почуття, дарує метелики в животі. Згодом річ ​​займає місце в шафі, а ми вирушаємо на пошуки нових відчуттів. Спробуйте знайти їх у своєму будинку, «одягнувши» його відповідно до актуальних тенденцій. Тоді метелики будуть не тільки у животі, а, ймовірно, і на вікнах.

Блакитний колір ясного неба (Сереніті)

designersguild 197910122110722943 5 модних кольорів у текстилі 2017 року
Текстиль Designers Guild

За допомогою цієї гамми кольорів інтер’єр стане затишним, з’явиться відчуття спокою. Комфорт – те, що кожен шукає у житті, заради чого повертається додому. Дизайнери пропонують комбінувати предмети декору блакитного відтінку з наступним трендовим кольором. Щоб досягти абсолютної гармонії.

Порада дизайнера. Небесно-блакитний поєднується з усіма відтінками бірюзового і шоколадного. Штори і текстиль цього кольору підійдуть для оформлення інтер’єру в білих або бежевих тонах. Якщо на стінах є візерунок, вибирайте монохромні штори.

 

Рожевий кварц

TRAV FJ16 webRGB 02 5 модних кольорів у текстилі 2017 року
Текстиль Zimmer Rohde

Колір невинності, чистоти і простоти. Ідентично небесно-блакитному він принесе в життя вашого будинку спокій і безтурботність. Ці кольори гармонійно доповнюють один одного, знімають напругу і створюють відчуття безпеки.

Порада дизайнера. Рожевий кварц сміливо комбінуйте з блакитним і салатовим відтінками. Важливо стежити за тим, щоб їх кольорова палітра збігалася. Міксувати принти можно і потрібно. Геометричні і квіткові цілком доречні поруч.

 

Кращий дизайнер – природа

designersguild 197910121910494734 5 модних кольорів у текстилі 2017 року
Текстиль Designers Guild

Сад, ліс, джунглі – все це в тренді. Флористика, принти зі співочими птахами, дикими ягодами, метеликами і красивими комахами на піку популярності. Чим соковитіше, тим краще. Кращий вибір для теплої пори року – текстиль з таким малюнком. Оптимальне рішення для жителів міських джунглів.

Порада дизайнера. Яскраві подушки кидайте на однотонні або світлі дивани. Інтер’єр перетвориться миттєво. Якщо диван темного кольору, потрібно шукати більш насичені кольори та інші принти.

 

Сірий, бежевий і теракота

1 Harlequin tresillo fabrics flores flowers pastels 5 модних кольорів у текстилі 2017 року
Текстиль Harlequin

Живий і гарячий теракотовий колір доповнять сірий або бежевий. З такою комбінацією легко розставити яскраві акценти, надавши інтер’єру індивідуальність. І почуття. Тільки в тому випадку, якщо ці почуття ототожнюєте з собою.

Порада дизайнера. Теплий теракотовий колір ідеально поєднується з блакитним. Червоний і бузковий в цій же кольоровій гамі. А ось рожевий в такий інтер’єр краще не додавати.

 

Геометрія і текстура

ZR FJ17 print4c A 14 5 модних кольорів у текстилі 2017 року
Текстиль Zimmer Rohde

Малюнок на шторах кардинально змінить простір: візуально збільшить або зменшить. Та ж історія з текстурою, підбирати і варіювати текстиль рекомендуємо в залежності від сезону року.

Порада дизайнера. Геометричні малюнки сподобаються тим, хто не любить яскраві кольори, але хоче різноманітності. З їх допомогою можно візуально збільшити простір і зробити інтер’єр більш затишним.

 

Дізнайтеся в дизайні свого будинку себе. Тоді затишок і комфорт оточать незалежно від кольорової палітри.

Розкажіть друзям