Історія бренду Ірина Кепканова


«Найкраща робота – це високооплачуване хобі»

Генрі Форд

Американського промисловця любить цитувати нове покоління підприємців. Але є категорія людей, які вже давно взяли цей вислів за правило. Дизайнер Ірина Кепканова належить саме до них.

Модельєр-конструктор одягу

Ірина почала шити одяг в 14 років, для себе. Коли виявила, що в асортименті магазинів немає нічого, що їй подобалося б. «Якщо чогось немає, простіше зробити це самому», – говорить вона. Власне, це рішення і стало відліком на професійному шляху. Здається, що далі ситуація розвивалася логічно: професійне училище, робота, статус закрійника 5 категорії, робота, власний авторський салон у центрі міста, робота …

За правилом «робити добре, або не робити в принципі», вона за допомогою одягу розкривала індивідуальність кожної людини. Клієнти Ірини успішні, як і сама дизайнер: ділові жінки, бізнесмени, представники шоу-бізнесу. На її рахунку робота з відомими артистами, створення образів для відеокліпів і робота художником по костюмах для яскравих шоу. Вона завжди працює тільки з якісним текстилем і кращими брендами: Chanel, Versace, Gucci, Valentino, Dolce & Gabanna, Roberto Cavalli.

3Y4W3632 Історія бренду Ірина Кепканова
Ірина Кепканова в шоурумі

 

«Якщо сукню з часом кладуть у шафу, то будинок – це місце, куди людина приходить кожного дня. Мені цікаво дізнаватися людей, бачити їх світ і органічно доповнювати »

 

Дизайнер текстилю для дому

У 2009 році все змінив один дзвінок. Друзі запропонували «одягнути» будинок. Через свій характер вона погодилася на сміливий експеримент. У парі з німецьким архітектором Ірина зайнялася оформленням інтер’єру великого житлового будинку під Києвом. Це стало початком нового вектора у житті – роботі з текстилем для дому.

Використовуючи знання, 30-річний досвід роботи і вроджене почуття стилю, вона вже більше 8 років працює з інтер’єрами. Дизайнер вміє прочитати людину, розкрити її індивідуальність і створити простір з унікальним інтер’єром: починаючи від штор і закінчуючи предметами декору. У її портфоліо як приватні, так і громадські об’єкти. Ірина «одягає» офіси, готелі і ресторани.

photo 010 Історія бренду Ірина Кепканова
Квартира у Києві, дизайнер текстилю Ірина Кепканова

 

Текстиль в інтер’єрі – всеосяжне формулювання. Все починається з головного елемента – вибору штор. На додаток – актуальний текстиль для м’яких меблів, подушки і покривала. Створення інтер’єру – завжди спільна робота дизайнера і замовника. Сьогодні в шоурумі більше 200 англійських, європейських і американських брендів текстилю і шпалер. Назви Designers Guild, Zimmer Rohde, Casadeco і Ashley Wilde відомі навіть тим, хто не цікавиться темою на професійному рівні.  

photo 035 Історія бренду Ірина Кепканова
Офіс у Києві, дизайнер текстилю Ірина Кепканова
LP 5076 Історія бренду Ірина Кепканова
Готель Stockholm Studios, м. Ірпінь

У житті Ірина Кепканова керується класичним правилом: зміни світ на краще. Вона робить його красивішим за допомогою текстилю. І це працює.

Розкажіть друзям